Новини

Балибердін Володимир Іванович

23 липня 2014 р. у дев'ятому залі Музею історичних коштовностей України відкрилась персональна виставка київського художника-ювеліра Балибердіна Володимира Івановича – “Обереги душі”.

Балибердін Володимир Іванович виставка Обереги душі

Докладніше>>


Виставка "Скарби України"

Згідно з контрактом між Національним музеєм історії України і Національним історичним музеєм Республіки Білорусь з 18 грудня 2013 р. до 23 лютого 2014 р. у Мінську проходить виставка "Скарби України" .

Докладніше>>


Музей історичних коштовностей України 15-22 листопада 2013 р. у Музеї історичних коштовностей України, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва і Національному музеї історії України проводились заходи з нагоди святкування 50-річчя Музею історичних коштовностей України . До неї увійшли:

- виставка творів каменерізного і ювелірного мистецтва художника О.В. Мірошнікова ;

- наукова конференція "Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки" ;

- урочисті збори з нагоди ювілею Музею історичних коштовностей України .

Кожен захід зібрав численних наших шанувальників. Було багато поздоровлень, теплих слів про колектив музею, квітів, подарунків.

Золотій скарбниці України – 50 років! Це радісне свято для усіх: для нас – ветеранів праці, і для молоді, яка тільки починає своє трудове життя, насамперед, тому, що всі ми любимо наш Музей історичних коштовностей України. До нього у кожного співробітника особистісне ставлення, наче до живої істоти: з музеєм ми радіємо і сумуємо, для нього не шкодуємо сил та енергії, йому присвячуємо наше натхнення. Твори ювелірного мистецтва, зібрані у музеї, є втіленням естетичних ідеалів різних епох, але всі предмети випромінюють Красу, у променях якої ми живемо.

Отже, VIVAT MUSEUM!


Україна - Швеція

З 1 жовтня 2008 р. до 31 березня 2009 р. в приміщеннях Націона-льного музею історії України (на третьому поверсі) проходить міжнародна виставка “Україна - Швеція: на перехрестях історії (XVII – XVIII ст.)”.

Докладніше>>

 


Кочубєєв Юрій Анатолійович

З 4 до 23 жовтня 2008 р. в Музеї історичних коштовностей України проходила виставка “Магія краси”, де було представлено 63 роботи донецького ювеліра Кочубєєва Юрія Анатолійовича.

Докладніше>>


Балибердін Володимир Іванович та Дюговська Галина Володимирівна 

З 28 жовтня до 22 грудня 2008 р. у двох виставкових залах Музею істо-ричних коштовностей України проходила персональна виставка київських художників – Балибердіна Володимира Івановича та Дюговської Галини Володимирівни.

Докладніше>>


Третій Всеукраїнський музейний фестиваль у Дніпропетровську

Третій Всеукраїнський музейний фестиваль у Дніпропетровську Диплом переможця на конкурсі промоушену З 14 до 19 вересня 2011 р. у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького відбувся 3-й Всеукраїнський музейний фестиваль "Музеї України у всесвітньому культурному просторі".

Докладніше>>


Наукова конференція у Музеї

14-16 листопада 2011 р. у рамках щорічних "Музейних читань" відбулася чергова, 19-та, наукова конференція "Ювелірне мистецтво – погляд крізь століття".

Наукова конференція у Музеї

Члени президії конференції – генеральний директор НМІУ С.М. Чайковський і
завідувач МІКУ Л.В. Строкова

Докладніше>>

 

сайт создан компанией