prostitytki kiev заказать проститутку

Календарі

Видання по роках:

1974р.
1985р.
1990р.
1994р.
1997 р.
2003 р.
2009р.
2011р.



Музей історичних коштовностей України

Настінний календар на 1975 р.

Настінний календар на 1975 р. (українською та англійською мовами). – Київ,
“Мистецтво”, 1974. – 20 с. – 30 іл.

Упорядник Ганіна О.Д.
Фото Фридлянда А.Б.
Художник Бродський Б.Й.
Художній редактор Єрошенко Т.Г.
Редактор Павловська Н.С.
Технічний редактор Орлова Н.Г.
Тираж 100 000 прим.
03
К31
20904–476
К-------------------- 634 – 74
М207(04) – 74

Перелік сюжетів

СІЧЕНЬ

  1. Горельєфне зображення голови Афіни Паллади – деталь, що прикрашає античну бронзову сітулу. Робота грецьких майстрів. V ст. до н.е. Знайдено біля с. Піщане Черкаської обл.
  2. Античні бронзові вази. Робота грецьких майстрів. V ст. до н.е. Знайдено біля с. Піщане Черкаської обл.

ЛЮТИЙ

  1. Золота карбована пластина з зображенням голови юнака у левовому шоломі. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у кургані Огуз біля смт Нижні Сірогози Херсонської обл.
  2. Золота тиснена пластина із зображенням грифона. Робота грецьких майстрів. VI ст. до н.е. Знайдено у кургані Переп’ятиха біля с. Мар’янівка Київської обл.
  3. Золота пластина з карбованим зображенням голови Медузи Горгони. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у кургані Товста Могила біля м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.
  4. Пластина золота карбована із зображенням оленя з комплексу прикрас жіночого головного убору. Робота грецьких майстрів. VI ст. до н.е. Знайдено у кургані біля с. Синявка Черкаської обл.
  5. Жіночий головний убір (реконструкція). Робота грецьких майстрів. VI ст. до н.е. Знайдено у кургані біля с. Синявка Черкаської обл.

БЕРЕЗЕНЬ

Ваза срібна, карбована у високому рельєфі, із зображенням визолочених сюжетних сцен із життя скіфської знаті та фрагмент вази із зображенням знатного скіфа. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у кургані Гайманова Могила біля с. Балки Запорізької обл.

КВІТЕНЬ

Золота нагрудна прикраса – пектораль та фрагмент: скіфи шиють сорочку з овечої шкіри. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у кургані Товста Могила біля м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.

ТРАВЕНЬ

Пластини срібні з позолотою із зображенням танцюючих чоловіків та стилізованого коня. Робота полянських майстрів. VI –VII ст. Знайдено біля с. Мартинівка Черкаської обл.

ЧЕРВЕНЬ

Срібна ваза, карбована у високому рельєфі з позолотою та черню, і фрагмент: Давид, що грає на псалтирі, та Вірсавія в оточенні звірів і птахів. Робота давньоруських майстрів. XII ст. Знайдено у м. Чернігові.

ЛИПЕНЬ

  1. Колти золоті, виготовлені в техніці перегородчастої емалі. Робота давньоруських майстрів. XII ст. Знайдено у м. Києві.
  2. Жіночий головний убір (реконструкція). Робота давньоруських майстрів. XII ст. Знайдено у м. Києві.

СЕРПЕНЬ

  1. Фрагмент оправи Євангелія, розцвіченої різноколірною емаллю по сканьовому візерунку. Робота українського майстра Христофора. XVII ст.
  2. Срібна соусниця. Робота українського майстра Івана Равича. XVIII ст.

ВЕРЕСЕНЬ

  1. Фрагмент шитва перлами та коштовним камінням. Робота українських майстрів. XVII ст.
  2. Навершшя посоха срібного з позолотою. Робота українського майстра Мефодія Нарбутовича. XVIII ст.

ЖОВТЕНЬ

  1. Чарка срібна, вставлена у срібний підфарник філігранної роботи із позолотою. Робота українських майстрів. XVIII ст.
  2. Філігрань роботи вірменських майстрів. XVIII ст.

ЛИСТОПАД

  1. Різноколірна емаль по сканьовому візерунку. Робота російських майстрів. Початок XVII ст.
  2. Потир срібний з позолотою, орнаментований сітчастим карбуванням. Робота українського майстра Івана Равича. XVIII ст.
  3. Вазочка, виконана в техніці емалі, з рослинним орнаментом та золотою ручкою. Робота російських майстрів. Друга половина XVII ст.
  4. Фрагмент срібного оздоблення Стефанівського притвору Успенського собору. Робота російських майстрів XIX ст. за взірцями чернігівських різьбярів по дереву XVIII ст.

ГРУДЕНЬ

  1. Фрагмент золотої оправи кинджала, прикрашеної слоновою кісткою та коштовним камінням. Робота іранських майстрів. XVIII ст.
  2. Фрагмент золотої прикраси до жіночого убору, оздобленого перлами та коштовним камінням. Робота бухарських майстрів. XVII ст.

На першій сторінці обкладинки: фрагмент золотої пекторалі. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у кургані Товста Могила біля м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.
На табелі-календарі 1976 р.: фрагмент золотої оббивки горита. Робота грецьких майстрів. IV ст. до н.е. Знайдено у Мелітопольському кургані Запорізької обл.

<< Вверх


Скарби з глибин століть

Скарби з глибин століть

Сувенірний календар-щомісячник на 1986-1987 рр. (українською мовою)

Редакція українських календарів і художніх листівок, Київ, 1985
Видавництво "Радянська Україна"

Фото В. Чуприніна
Художник В. Машков
Упорядники Ж. Арустамян, О. Ганіна, Б. Гарбуз, О. Старченко
Відповідальні за випуск В. Гринько, Ю. Коваленко
Редактор Н. Торба
Художній редактор А. Радченко
Технічний редактор Є. Суровцев
Коректор Т. Постернак

Наклад 1.000.000 прим. (1-й завод: 250.000 прим.)

Перелік сюжетів

СІЧЕНЬ
Золоті сережки у вигляді сфінксів (IV ст. до н.е.)

ЛЮТИЙ
Срібна золочена чарка. Київ (XVIII ст.)

БЕРЕЗЕНЬ
Срібна тетрадрахма із зображенням Олександра III. Македонія (336-323 рр. до н.е.)

КВІТЕНЬ
Фрагмент срібної золоченої чаші (XII ст.)

ТРАВЕНЬ
Срібна чарка. Київ (XVIII ст.). Майстер Д. Любецький

ЧЕРВЕНЬ
Золота пластина із зображенням юнака у шоломі лева (IV ст. до н.е.)

ЛИПЕНЬ
Золота пластина із зображенням грифона (VI ст. до н.е.)

СЕРПЕНЬ
Деталь бронзової ситули із зображенням голови Афіни (IV ст. до н.е.)

ВЕРЕСЕНЬ
Золота сережка, прикрашена коштовним камінням, перлами. Бухара (XIX ст.)

ЖОВТЕНЬ
Фрагмент золотої оправи кинджала, прикрашеного коштовним камінням, слоновою кісткою. Бухара (XIX ст.)

ЛИСТОПАД
Золота пластина з зображенням грифона (IV ст. до н.е.)

ГРУДЕНЬ
Золотий колт. Київ (XII ст.)

На звороті: Печатка із сердоліку. Україна (XVIII ст.)

На 1-й стор. обкладинки: золота пектораль (IV ст. до н.е.)

На 2-й стор. вкладишу: скіфська срібна чаша (IV ст. до н.е.)

На 4-й стор. обкладинки: деталь золотої пекторалі

<< Вверх


Музей історичних коштовностей УРСР

Настінний календар на 1991–1992 рр.

Настінний календар на 1991–1992 рр. (українською, російською та
англійською мовами). – Київ: “Час”, 1990

Тиражування: Київська фабрика друкованої реклами ім. XXVI з’їзду КПРС.

5106000000-8796
X027-90
М212(04)-90

Матеріал підготували Хардаєв Володимир Михайлович і Романовська Тетяна Єфимівна
Фото В.С. Ж идченко
Редактор 3.М. Гермаш
Художник Є.Ф. Сендзюк
Художній редактор С.А. Мистецька
Технічний редактор Л.І. Аленіна
Коректор Р.А. Заболотна

Наклад 10.000 прим.

Пам’ятки ювелірного мистецтва України IV–XIII ст.

Перелік ілюстрацій:

СІЧЕНЬ
Меч із золотою рукояткою , інкрустований гранатами. IV–V ст. Один із прекрасних зразків ювелірної спадщини гунської епохи. Як і багато інших ювелірних виробів цього періоду, можливо, був виконаний руками боспорських майстрів.

ЛЮТИЙ
Золоті пряжки від пояса . VII ст. Робота візантійських майстрів. Пряжки входили до поясного набору – основної прикраси чоловічого костюма.

БЕРЕЗЕНЬ
Золоті сережки-підвіски . VII ст. Робота візантійських майстрів. У IV–VII ст. простежується процес становлення нових художніх форм, відмирання старих і виникнення нових технічних прийомів.

КВІТЕНЬ
Срібні з позолотою прикраси . VI–VII ст. Робота слов’янських майстрів. Знайдені у складі Мартинівського скарбу – винятковому за багатством і різноманітністю речей. Особливо цікаві фігурки людей. На грудях вигравірувані й підкреслені позолотою орнаментальні смужки, що відображають вишивку.

ТРАВЕНЬ
Золоті сережки-підвіски . VII ст. Робота візантійських майстрів. Прикрашені зерню та сканню. У Давній Русі сережки слугували прикрасою як для жінок, так і для чоловіків з тією тільки різницею, що чоловіки носили по одній сережці, тоді як жінки – по дві.

ЧЕРВЕНЬ
Золота нагрудна прикраса . VII ст. Робота візантійських майстрів. Знайдено в 1961 р. поблизу с. Глодоси Кіровоградської області в комплексі справжніх скарбів давніх часів.

ЛИПЕНЬ
Срібні з позолотою поясні набори . XII–XIII ст. Знайдені у 1981 р. в поховальному комплексі Чингульського кургану Запорізької області. Мода на поясні набори прийшла на Русь зі Сходу.

СЕРПЕНЬ
Срібна сережка-підвіска . XII ст. У давнину прикраси найчастіше були талісманами, оберегами, амулетами, наділялись магічними властивостями. Шум, який виникав під час носіння підвісок, повинен був відганяти злих духів.

ВЕРЕСЕНЬ
Золоті колти з перегородчастими емалями . XII ст. Робота давньоруських майстрів. Колти – це великі пустотілі підвіски до головного убору. Зображені на колтах птахи-сирени із жіночими обличчями, парні птахи та древо життя між ними повинні були уберегти жінку від злих духів. Малюнки виконані у техніці перегородчастих емалей – найвище досягнення середньовічного ювелірного мистецтва.

ЖОВТЕНЬ
Срібне з позолотою нагрудне намисто з криновидних підвісок і намистин . XII–XIII ст. Робота давньоруських майстрів. На грудях поверх одягу носили гривни, різноманітне намисто, ланцюги, намистини. Руки були перехоплені в зап’ястях браслетами, пальці прикрашені перснями.

ЛИСТОПАД
Золоті колти з перегородчастими емалями . XII ст. Робота давньоруських майстрів. Колти мали під дужкою отвір для пахощів (засипали запашний порошок, заливали трояндову олію або клали шматок тканини, насичений пахощами).

ГРУДЕНЬ
Нагрудне намисто з криновидних підвісок та бус і золотий зірчастий колт . XII–XIII ст. Робота давньоруських майстрів. Ювелірні прикраси будь-якої епохи нерозривно пов’язані з одягом. Простота крою надолужувалась багатством колірної гами і ювелірними прикрасами, які доповнювали костюм.

На першій сторінці обкладинки : золотий нагрудний медальйон. VII ст. Робота візантійських майстрів. Знайдений в 1961 р. поблизу с. Глодоси Кіровоградської області. Прикрашений агатом, сердоліком, перлами.

На другій сторінці обкладинки : Скарб золотих прикрас. XI–XIII ст. Робота давньоруських майстрів. На території Києва знайдено близько 60 скарбів дорогоцінних ювелірних виробів, що складають приблизно третину всіх виявлених давньоруських скарбів.

На третій сторінці обкладинки : Срібна з позолотою курильниця. Середина XIII ст. Знайдена у 1981 р. поблизу с. Заможне Запорізької області в похованні знатного половця. З давніх часів курильниці використовували для спалювання різних ароматичних речовин, які цілюще впливали на людський організм. Використовували ромашку, м’яту, липу, бузину, тмин, гвоздику, ваніль, полин, аїр та ін.

На четвертій сторінці обкладинки : Золоті трибусинні сережки-підвіски "київського типу" зі сканню та зерню. XII ст. Робота давньоруських майстрів. Найулюбленіша прикраса давньоруських жінок – скроневі сережки-підвіски. Різноманітні за формою та розмірами вони впліталися в волосся або підвішувалися на стрічках і шнурах до головних уборів.

<<Вверх



Скарби України

Скарби України

Настінний календар на 1995 р. – Київ, “Такі справи”, 1994

Виготовлено на замовлення Укрінбанку
Фотограф Б. Міндель

Перелік сюжетів

  1. Мітра. Україна. XVIII ст.
  2. Золотий нахрапник. IV ст. до н.е.
  3. Потир з емалями. Україна. XVIII ст.
  4. Срібна золочена чаша. Візантія. XII ст.
  5. Золота платівка у вигляді собаки. V ст. до н.е.
  6. Золотий браслет. IV ст. до н.е.
  7. Кухоль для вина. Україна. XVIII ст.
  8. Навершшя посоху. Україна. XVIII ст.
  9. Золотий зірчастий колт та срібне золочене намисто. Київ. XII – початок XIII ст.
  10. Даросховниця. Україна. XVIII ст.
  11. Келих з кришкою на таці. Україна. XVIII ст.
  12. Блюдо. Україна. XVIII ст.

На першій сторінці обкладинки: загальний вигляд Києво-Печерської Лаври з висоти пташиного польоту.

<< Вверх



Золото скіфів

Золото скіфів

Настінний календар на 1998 – 1999 рр. – Київ, 1997

Виготовлено на замовлення Спеціалізованої страхової компанії “СКІФ”

Перелік сюжетів

СІЧЕНЬ – ЛЮТИЙ
Браслет скіфського періоду. IV ст. до н.е. Золото, емаль (Крим)

БЕРЕЗЕНЬ – КВІТЕНЬ
Пектораль зі скіфського кургану Товста Могила. IV ст. до н.е. Нагрудна прикраса. Золото, емаль. Діаметр 306 мм (Дніпропетровщина)

ТРАВЕНЬ – ЧЕРВЕНЬ
Меч з піхвами зі скіфського кургану Товста Могила. IV ст. до н.е. (Дніпропетровщина)

ЛИПЕНЬ – СЕРПЕНЬ
Золота підвіска зі скіфського кургану Три Брати. IV ст. до н.е. (Крим)

ВЕРЕСЕНЬ – ЖОВТЕНЬ
Ритуальне навершшя зі сценами терзання тварин із Братолюбівського кургану. V ст. до н.е. (Херсонщина)

ЛИСТОПАД – ГРУДЕНЬ
Чаша-фіала з горельєфними голівками коней із Братолюбівського кургану. Кінець V ст. до н.е. (Херсонщина)

На табелі-календарі 2000 р.: колаж з 5-ти фотографій, використаних у календарі.

<< Вверх



Скіфська культура

Скіфська культура

Настінний календар на 2004 р. (українською та англійською мовами). –  Київ,
“Комп’ютерні системи”, 2003

Виготовлено на замовлення ВАТ “УКРТРАНСНАФТА”
Цим календарем започаткована серія календарів “Скарби України”
Фотограф О. Федоренко
Автор тексту О.П. Підвисоцька

Перелік ілюстрацій

  1. Пектораль. Середина IV ст. до н.е. Курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
  2. Підвіска у вигляді голови Гери. IV ст. до н.е. Курган поблизу с. Велика Білозерка, Запорізька обл.
  3. Пластина з зображенням грифона. VII ст. до н.е. Курган Переп’ятиха поблизу с. Мар’янівка, Київська обл.
  4. Сережка у вигляді сфінкса. Друга половина IV ст. до н.е. Курган  № 1 (Старший) з групи “Три брати” біля с. Огоньки, Ленінський р-н, Крим.
  5. Пластина з зображенням овечок. IV ст. до н.е. Курган Гайманова Могила поблизу с. Балки, Запорізька обл.
  6. Пластина з зображенням сайгака. Кінець VII – початок VI ст. до н.е. Курган № 5  поблизу хутора Шумейко, Сумська обл.
  7. Пластина з зображенням оленя. VII – VI ст. до н.е. Курган поблизу с. Синявка, Черкаська обл.
  8. Пластина з зображенням коня. VII – початок VI ст. до н.е. Курган поблизу с. Жаботин, Черкаська обл.
  9. Прикраси кінської вузди: пластина з зображенням жертовної сцени. IV ст. до н.е. Курган Огуз поблизу с.м.т. Нижні Сірогози, Херсонська обл.
  10. Навершшя, прикрашене фігуркою грифона. Середина IV ст. до н.е. Курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
  11. Навершшя, прикрашене фігуркою оленя. Середина IV ст. до н.е. Курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
  12. Пластина – оббивка горита. IV ст. до н.е. Мелітопольський курган, Запорізька обл.
  13. Браслет. Друга половина IV ст. до н.е. Курган  № 1 (Старший) з групи “Три брати” біля с. Огоньки, Ленінський р-н, Крим.
  14. Підвіска з емалевими вставками кругла. I ст. до н.е. Знайдена в Керчі, дитяче поховання.
  15. Підвіска з емалевими вставками ромбоподібна. I ст. до н.е. Знайдена в Керчі, дитяче поховання.

На першій сторінці обкладинки: фрагмент центральної частини триярусної пекторалі з кургану Товста Могила.

<< Вверх



Золото скіфів

Настінний календар на 2010 р.

Настінний календар на 2010 р. – Київ, 2009

Виготовлено на замовлення НВК “Гірські машини”
Фотограф Д.В. Клочко

Перелік сюжетів

  1. Пектораль. Середина IV ст. до н.е. Курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
  2. Підвіска у формі жіночої голови. IV ст. до н.е. Курган  поблизу с. Велика Білозерка, Запорізька обл.
  3. Гривна спіральна з фігурками тварин на кінцях. I ст. до н.е. – I ст. н.е. Курган Ногайчинський поблизу с. Червонне, АР Крим
  4. Меч з золотими прикрасами руків’я та піхов. Перша половина IV ст. до н.е. Курган Товста Могила поблизу м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
  5. Сережка у вигляді сфінкса. Друга половина IV ст. до н.е. Курган Старший з групи “Три брати” поблизу с. Огоньки, АР Крим
  6. Пластина – прикраса оголів’я коня. Кінець IV ст. до н.е. Курган  поблизу с. Гюнівка, Запорізька обл.
  7. Чаша. IV ст. до н.е. Курган Гайманова Могила поблизу с. Балки, Запорізька обл.
  8. Шолом. IV ст. до н.е. Курган  поблизу с. Зрубне, Донецька обл.
  9. Скульптурна фігурка вепра. Кінець IV ст. до н.е. Курган Хомина Могила поблизу с. Нагірне, Дніпропетровська обл.
  10. Пластина-аплікація з зображенням лева. Друга половина VI ст. до н.е. Курган поблизу с. Вовківці, Сумська обл.
  11. Пластина-аплікація з зображенням Апі. IV ст. до н.е. Місце та час знахідки невідомі.
  12. Пластина з зображенням грифона. Кінець VII ст. до н.е. Курган Переп’ятиха поблизу с. Мар’янівка, Київська обл.

На першій сторінці обкладинки: колаж з 12-ти фотографій, використаних у календарі.

<< Вверх

 


Музей історичних коштовностей України

Музей історичних коштовностей України

Настінний календар на 2012 р.

К., 2011: Друкарський салон "ДКС" Виготовлений на замовлення АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК"

Дизайн: AnechaDesign

Фотограф: Дмитро Клочко

Перелік сюжетів:

СІЧЕНЬ

Дарохранильниця. 1743 р. Київ. Майстер Іван Равич. Срібло, скло.

ЛЮТИЙ

Барми. ХІІ-ХІІІ ст. Золото, перла, сердоліки, халцедони, скло. Скарб поблизу с. Сахнівка, Черкаська область.

БЕРЕЗЕНЬ

Євангеліє. 1717 р. Київ. Майстер Іван Равич. Папір, оксамит, срібло.

КВІТЕНЬ

Браслети. І ст. до н.е. - І ст. н.е. Золото, цитрин, циркон, перла, смарагд, онікс, скло. Курган Ногайчинський поблизу с. Червоне, АР Крим.

ТРАВЕНЬ

Курильниця. ХІІ - початок ХІІІ ст. Срібло. Курган поблизу с. Заможне, Запорізька обл.

ЧЕРВЕНЬ

Панагія. Перша половина XVIII ст. Україна. Золото, срібло, смарагди, рубіни, скло.

ЛИПЕНЬ

Сережки. I ст. до н.е. - I ст. н.е. Золото, берилове скло, агат, сердолік, емаль. Курган Ногайчинський поблизу с. Червоне, АР Крим.

СЕРПЕНЬ

Прикраса нагрудна з монет-солідів. VI-VII ст. Золото. Поховання поблизу с. Гладківка (Келегейські хутори), Херсонська область.

ВЕРЕСЕНЬ

Підвіска. XVII ст. Німеччина. Україна. Золото, срібло, смарагди, рубіни, сапфіри, перла.

ЖОВТЕНЬ

Образок. XII ст. (камея). XV ст. (оправа). Золото, гагат, гранати, кварцова маса.

ЛИСТОПАД

Потир. 1751 р. Київ. Майстер Матвій Нарунович. Срібло.

ГРУДЕНЬ

Прикраса нагрудна. VII-VIII ст. Золото, перла, сердоліки, гагат, онікс. Поховання поблизу с. Глодоси, Кіровоградська область.

<< Вверх

сайт создан компанией